Dom

Jinan Hope-Wish Photoelectronic Technology Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7

Jinan Hope-Wish Photoelectronic Technology Co., Ltd.

Hope-Wish jest profesjonalnym dostawcą kamer bezpieczeństwa integrującym badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i usługi posprzedażowe. Z siedzibą w Pekinie, w Chinach, Hope-Wish ma teraz biura rozmieszczone w dużych miastach w Chinach, takich jak Szanghaj, Shenzhen, Chengdu i Shenyang. Firma posiada około 100 patentów i ponad 20 praw autorskich oprogramowania. Z prawie 10-letnim doświadczeniem w tej branży. Zatrudniamy ponad 200 osób, w tym 45% działów badawczo-rozwojowych i ponad 36% absolwentów studiów podyplomowych. Utworzyliśmy 3 Centra Manufaktur, 4 Działy Badań i Rozwoju oraz 1 Departament Kontroli Jakości.

Hope-Wish z kamerą termowizyjną PTZ, kamerami noktowizyjnymi na podczerwień i systemem nadzoru IR / EO dalekiego zasięgu, dostarcza wiele najlepszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa na granicach, bezpieczeństwa portów morskich i portów lotniczych, inwigilacji kolei i dróg ekspresowych, ochrony lasów, bezpieczeństwa w postaci olejów i wielu innych zabezpieczeń .

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Życzenie szczęścia

Ilość pracowników : 100~200

Rok założenia : 2001

pc Export : 80% - 90%

Usługowe

Wsparcie techniczne i serwis po sprzedaży

Firma Zespół

Hope-Wish specjalizuje się w badaniach i rozwoju noktowizyjnej kamery laserowej i długotrwałego obrazowania termicznego. Wspiera zespół wyjątkowo profesjonalnych i utalentowanych pracowników, którzy mają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży bezpieczeństwa.
Zatrudniamy ponad 200 osób, w tym 45% działów badawczo-rozwojowych i ponad 36% absolwentów studiów podyplomowych. Utworzyliśmy 3 Centra Manufaktur, 4 Działy Badań i Rozwoju oraz 1 Departament Kontroli Jakości.
Kamery produkowane przez Hope-Wish są szeroko stosowane w takich dziedzinach, jak lotnisko, pole naftowe, bezpieczne miasto, poszukiwania i ratownictwo, wykrywanie temperatury, nawigacja, kolej, ochrona dróg i zapobieganie pożarom lasów.